Tworzymy z kamienia naturalnego od 1987 roku – o firmie Arkan

Z niewielkiej rodzinnej pracowni powstała sprawnie funkcjonująca firma, której hala produkcyjna ma dziś powierzchnię 1200 m². Od 1993 roku Arkam zajmuje się wydobyciem i obróbką własnego złoża piaskowca Sobolów. W Krakowie mieści się nasz zakład produkcyjny, w którym bloki wydobywane w kopalni poddajemy dalszej obróbce. Nasze produkty trafiają do firm zajmujących się pracami konserwatorskimi na zabytkowych budynkach dawnej stolicy. Piaskowiec Sobolów oraz inne oferowane przez Arkan rodzaje kamienia naturalnego – konglomerat kwarcowy, kwarcyt, marmur czy granit, mogą być naprawdę piękne i robić niesamowite wrażenie. Jednak, aby tak się stało, potrzebuje dokładnej obróbki, do czego niezbędne są profesjonalne maszyny i sztab fachowców.

Arkam to przede wszystkim grupa ludzi doskonale znających wszystkie tajniki sztuki kamieniarskiej. Kamieniarze oraz konserwatorzy świetnie znają się na swojej pracy i licznych maszynach do obróbki piaskowca, trawertynu, onyksu, kwarcytu, granitu, konglomeratu kwarcowego, łupku, dolomitu oraz marmuru. Na liście usług Arkamu znaleźć można m.in. wytwarzanie blatów kamiennych kuchennych i łazienkowych, wielkoformatowych płyt fasadowych, czy konserwację zabytków. Funkcjonujemy z myślą o  klientach indywidualnych, przedsiębiorstwach, deweloperach oraz osobach odpowiedzialnych za architekturę miejską. Produkty z piaskowca Sobolów i innych kamieni dostępnych w Arkam świetnie wkomponowują się zarówno w  projekty domów i mieszkań prywatnych, jak i budynków użytku publicznego. Wysoka jakość materiałów, lata doświadczenia na rynku i dbałość o każdy szczegół to zdecydowanie największe atuty tej firmy.

Usługi kamieniarskie Arkam – od zlecenia po montaż

Posiadamy nowoczesną halę produkcyjną o pow. 1200m² wyposażoną w park maszyn i urządzeń przystosowanych do obróbki kamienia naturalnego, w której powstają nasze blaty kuchenne i łazienkowe oraz inne wyroby. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników (kamieniarzy i konserwatorów) oraz współpracujemy z brygadami montażowymi – wobec tego jesteśmy w  stanie wykonać zlecenie od projektu aż po montaż gotowych produktów. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, wysoką jakość naszych usług odpowiadającą najsurowszym wymogom sztuki kamieniarskiej, a ponadto konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wykonujemy zlecenia od projektu po montaż.

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, wysoką jakość naszych usług odpowiadającą najwyższej sztuce kamieniarskiej. Oferujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji.

arkam_budynek