Konserwcja

Firma Arkam Pracownia Kamieniarska Konserwacji Kamienia od lat zajmuje się konserwacją, renowacją, rekonstrukcją i zabezpieczeniem zabytkowych wnętrz budynku oraz ich elewacją.


Oferujemy bardzo szeroki zakres usług, konserwację dzieł sztuki, modernizację budynków zabytkowych, opracowanie programów konserwatorskich i dokumentacje.

Podejmujemy się kompleksowego remontu zabytkowego obiektu z pełną rekonstrukcją pierwotnego wystroju.

Specjalizujemy się w konserwacji i rekonstrukcji rzeźb ,płaskorzeźb, detali architektonicznych, wystroju wnętrz i elewacji.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje szeroki wachlarz specjalności przy kompleksowym remoncie; wszelkie roboty kamieniarskie ,konserwacja kamienia, sztukaterii, stiuków, konserwacja metali, konserwacja malarstwa ściennego, mebli zabytkowych, pozłotnictwo, snycerka, aranżacja wnętrz.

Możemy wykonać rzeźbę, płaskorzeźbę, medal, rzeźbę parkową, pomnik, rzeźby sakralne wg własnego projektu, jak i kopię istniejących obiektów wskazanych przez zamawiającego.

Konserwacja rzeźby, detali architektonicznych elewacji budynków, zabytkowych mebli, stylowych wnętrz z bogatym wystrojem sztukatorskim.

W pracach z zabytkami architektury opieramy się na najnowszych technikach i technologiach dostępnych na rynku, dzięki czemu wyremontowany zabytek charakteryzuje się duża odpornością na działanie czynników atmosferycznych.

 

Wyceny prac dokonujemy na podstawie Norm P.P.PKZ oraz zasad opublikowanych przez Izbę konserwatorską.

Zapytaj o wycenę / Napisz do nas