Zdobią, grzeją i cieszą. Dodają wnętrzom ciepła i rodzinnej aury. Przyciągają wzrok i zachęcają do relaksu i refleksji. Kominki – miejsce domowego ciepła, w przenośni i dosłownie. Można je wykonać z wielu dostępnych materiałów, proponowanych przez bogaty rynek. Nieustającym jednak powodzeniem cieszą się wciąż kominki z naturalnego kamienia. To dzięki niepowtarzalnym granitom, marmurom, piaskowcom oraz nowoczesnym konglomeratom projektanci kominków mają nieograniczony dostęp do wspaniałych materiałów. Piękno i czystość kamieni naturalnych, ich niepowtarzalność struktur, barw i odcieni pozwala budować kominki, które swoją wyjątkowością zdobią wnętrza, nadając im niezwykłego charakteru.

Kamienne obudowy kominkowe

Kamienne kominki fascynują niebywałymi kształtami i niezwykłymi materiałami. Szeroki dostęp do różnych rodzajów kamienia sprawia, że każda obudowa kominkowa jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Wszystkie cechy i zalety kamienia zachęcają do budowy tego rodzaju kominków. Są to trwale i niezniszczalne konstrukcje, które sprawdzają się w długoletnim użytkowaniu.

Jak wykonujemy kominki kamienne?

Oferujemy wyjątkowe kominki kamienne, ozdobę salonu każdego domu. Kominki projektujemy, wykonujemy na wymiar i montujemy w domy klienta. Dysponujemy niemal nieograniczoną ilość kolorów, struktur i faktur. Szczegóły wykończenia, uwzględniające rodzaje powierzchni i kształty krawędzi ustalamy w procesie projektowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wieczór spędzony z rodziną i znajomymi przy blasku z kominka wykonanego z naszego kamienia naturalnego będzie przeżyciem nie do zapomnienia.