Kamień to wyjątkowo atrakcyjny materiał wykończeniowy. Doceniany jest od wieków jako produkt naturalny, estetyczny i praktyczny. Dzięki odpowiedniej obróbce emanuje swoim niebywałym pięknem, feerią barw, różnorodnością struktur i faktur. Swoim walorom fizykochemicznym zawdzięcza wyjątkową popularność, jako znakomity materiał do wyrobu różnego typu ozdób i elementów wykończeniowych we współczesnych domach.

Granitowe blaty łazienkowe

Jaki jest kamień? Naturalny, unikalny, trwały, a więc idealnie pasujący do wykonania wystroju łazienki. Pomieszczenia łazienek, jak mało które proszą się o wystrój kojarzący się z naturą, wodą, morzem i skałami. Tutaj kamienie naturalne znajdą miejsce zarówno na podłogach, na ścianach, jak też jako blaty pod umywalkami. Blaty łazienkowe znakomicie komponują się w otoczeniu eleganckich umywalek, błyszczących armatur oraz nowoczesnych kabin prysznicowych.

Wyjątkowa estetyka i łatwość w utrzymaniu czystości

Blaty łazienkowe wykonane z kamienia, w przeciwieństwie do wszystkich innych odporne są na wodę oraz wilgoć, której w łazience nie brakuje. Dzięki temu są praktycznie niezniszczalne. Odporne są na również na wszelkiego rodzaju związki chemiczne, nie ulegają przebarwieniom i matowieniu. Są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu. Wszelkie zabrudzenia skutecznie i szybko można usunąć większością preparatów, stosując się jednak do zaleceń producenta. Przysłowiowa trwałość kamienia potwierdza się również w przypadku blatów łazienkowych, stąd mogą one służyć i cieszyć użytkowników przez długie lata.

Jak wykonujemy blaty łazienkowe?

Oferujemy wyjątkowe blaty łazienkowe oraz inne elementy wystroju z granitu, marmuru oraz z konglomeratu kwarcowego lub aglomarmuru. Wykonujemy na wymiar blaty i elementy kamienne o dowolnym wymiarze. Nasze produkty to kamienie o pięknej strukturze, niebywałych wybarwieniach i rozmaitej fakturze. Możemy wykonać je w formie matowej lub polerowanej, wykończonych dowolnymi krawędziami. Jesteśmy przekonani, że w łazience z naszym kamieniem, będziecie czuć się komfortowe, a swoich gości zaskoczycie efektownym wystrojem wnętrza.